O firmie

Alla Breve to oznaczenie metrorytmiczne w muzyce, wskazujące na metrum dwudzielne w szybkim tempie. W takim dynamicznym tempie rozwija się i działa nasza  firma.

Biuro Promocji Artystycznej „Alla Breve” powstało w 2007 roku. Od tego czasu dynamicznie rozwijamy swoją działalność koncertowo- organizacyjną. Otoczyliśmy opieką artystyczną kwartet smyczkowy Alla Breve, Krakowską Orkiestrę Kameralną Soave, zespoły kameralne i muzyków solowych.

Organizujemy i jesteśmy partnerami poważnych imprez artystycznych.Stawiamy na najwyższą jakość muzyczną. Podejmujemy artystyczne wyzwania i realizujemy ambitne projekty muzyczne. Czynnie wspieramy działalność charytatywną (Muzyczne Wieczory na Salwatorze). 

Na codzień koncertujemy, występujemy jako soliści i kameraliści. Pracujemy z najwybitniejszymi przedstawicielami muzyki klasycznej i nie tylko. 

Ponad to nasza działalność skupia się również na organizacji oprawy muzycznej takich uroczystości jak: ceremonie zaślubin, przyjęcia weselne, aperitif, spotkaniabiznesowe, konferencje,sypozja naukowe, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Służymy radą w wyborze zespołu weselnego, doradzimy jak wzbogacić ceremonię zaślubin, aby stała sięwyjątkowa i niepowtarzalna. Przygotujemy  "zamknięty", ekskluzywny koncert.

Jako profesjonalni muzycy dbamy o doskonałość wykonania i głęboki wyraz artystyczny prezentowanej przez nas muzyki. Do współpracy zapraszamy zarówno uznanych krakowskich wykonawców, jak imłodych, utalentowanych artystów rozpoczynających swoje kariery. 

Zapraszamy dowspółpracy przedsiębiorców zainteresowanych sponsoringiem kultury.

Jesteśmy przekonani, że wartość marketingowa takiej inwestycji zasługuje na Państwa uwagę.