kwartet smyczkowy "AllaBreve"

 

Kwartet smyczkowy "AllaBreve" tworzą młodzi, doświadczeni i dynamiczni muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie. Muzykują wspólnie i znają się od wielu lat. Na co dzień razem koncertują w Orkiestrze Akademii Beethovenowskiej, nad którą patronat objęła Pani Elżbieta Penderecka, co doskonale wpływa na zgranie, pogłębienie  muzycznego wyrazu zespołu oraz zgodność i pełne zaangażowanie w realizowaniu łączącej ich pasji do muzyki.

Wysoki poziom artystyczny kwartetu jest gwarancją Państwa satysfakcji i estetycznych wrażeń obcowania z pięknie wykonaną muzyką.

Szeroki repertuar, oryginalne aranżacje oraz wysoki poziom artystyczny występów zaskarbiają sobie ogromne uznanie i przychylność słuchaczy. Indywidualne podejście, otwartość na życzenia klienta oraz pełen profesjonalizm to kolejne cechy, które stawiają kwartet na najwyższej półce zespołów muzycznych 

krzypce I:     Kinga Bocheńska-Szostak                        
skrzypce II:    Agnieszka Olek                                
altówka:        Paweł Rychlik                                          
wiolonczela: Izabela Krzywdziak                                

Kwartet dysponuje szerokim repertuarem, od muzyki poważnej, po aranżacje muzyki rozrywkowej.Dobierając oprawę muzyczną stara się przede wszystkim wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dopasować muzykę do charakter uroczystości.

Oprawa muzyczna lub koncert w wykonaniu Kwartetu smyczkowego »Alla Breve« podniesie rangę takich wydarzeń jak konferencje biznesowe, wernisaże, bankiety,uroczyste kolacje, śluby, komunie…